bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

فیلم میتونه پول بیاره؟

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

150million

با رسیدن نوروز ۹۸ فیلیمو کمپین تازه ای را به راه انداخته تا علاوه بر تماشای چند صد محتوای جذاب و جدید در این ایام و تخفیف اشتراک، برنده جایزه بزرگ ۱۵۰ میلیونی این کمپین شوید.

فیلیمو سال نو را با خبرهای خوش شروع خواهد کرد. خبر خوش یک جایزه ۱۵۰ میلیون تومانی برای کاربران و همراهی با آنان در چند صد محتوای جذاب روز به علاوه چندین محتوای اختصاصی. اما این تمام ماجرا نیست و اخرین کمپین فیلیمو هم نخواهد بود. همانطور که در سال ۹۷ با کمپین ها و مسابقات مختلف از جمله «فیلمبازی»۲، کمپین «صد میلیونی»، کمپین «شانس دوبار در خونه ات رو زده» و کمپیمن های مناسبتی دیگر از جمله شب یلدا و روز عشق، قرار است نوروز ۹۸ را هم با جایزه و تخفیف در کنار هم باشیم.

خیلی هایمان به بهانه نوروز لیست بلند بالایی از فیلم هایی که در طول سال ندیده ایم و کتاب هایی که فرصت خواندن شان را نداشته ایم اماده کردیم تا در تعطیلات پیش رو به نوبت کنار آن ها تیک بزنیم. شاید هم بخواهیم اشتراک فیلیمو را به دوستان و اطرافیان عیدی دهیم تا آن ها هم لذت تماشای فیلم آنلاین را تجربه کنند. خبر خوب اینکه فیلیمو برای ایام نوروز یک کمپین جدید در نظر گرفته تا علاوه بر تخفیف خرید اشتراک، دسترسی به فیلم ها و سر یال های به روز ایرانی و خارجی که برای این ایام تدارک دیده آسان تر شود و یک جایزه بزرگ ۱۵۰ میلیونی در پایان فروردین به خوش شانس ترین کاربر اهدا شود.

کی و کجا جایزه ببریم؟

از همین امروز یعنی ۲۵ اسفند با خرید اشتراک های متفاوت ماهانه و بلند مدت فیلیمو در قرعه کشی جایزه ۱۵۰ میلیون تومانی شرکت داده می شوید. علاوه بر آن تخفیف خرید اشتراک ۳ ماهه در این کمپین در نظر گرفته شده تا بتوانید با خیال راحت فیلم ها و سریال هایی که در ایام نوروز منتشر می شوند را پیگیری کنید. کمپین فیلم پول میاره به مدت یک ماه و تا ۲۲ فروردین ماه ادامه خواهد داشت و روز اول اردیبهشت جایزه نهایی آن قرعه کشی خواهد شد.

شما می توانید با اشتراک این متن با دوستان خود آن ها را از اجرای کمپین با خبر کرده و از طریق این لینک شانس خود را برای برنده شدن جایزه هیجان انگیز ۱۵۰ میلیون تومان پول نقد امتحان کنید.

نظرها